Oracle Lisans Danışmanlığı Hizmeti

Oracle, veritabanı dendiğinde etkili çözümleriyle dikkat çeken oldukça önemli bir marka. Üstelik bu marka lisanslı ürünleri sayesinde verimliliği arttırırken zamandan tasarrufu da ön plana çıkarır. Forenda Bilişim Teknolojileri olarak veri kaybını ortadan kaldıran Oracle için size lisanslı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler ve Oracle lisanslı hizmetler sayesinde hem uygun fiyat hem de yüksek performans elde etmenizi sağlıyoruz.

Oracle Lisans Danışmanlığı Neden Gereklidir?

Verileri etkin şekilde kullanabilmek ve muhafaza etmek için en gerekli araçlar veritabanlarıdır. Veritabanları verilerin işlenmesi başta olmak üzere verilerin sorgulanması, girilmesi, yönetilmesi, güncellenebilmesi ve değiştirilmesi gibi ihtiyaçlar için modern çözümler sunan veri depolama alanlarıdır. Veritabanı ihtiyacını gidermede en etkili çözümler arasında Oracle veritabanı yazılımları yer almaktadır. Oracle lisans danışmanlığı almak ve lisanslı Oracle yazılımı kullanmanın gereklilikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Lisanslı yazılımlar hatalı ve virüslü ürün tehlikesine karşı etkin koruma sağlar.

  • İşletme korsan yazılımlar kullanmayarak olumlu imajını korumuş ve prestij kaybı yaşamamış olur.

  • Herhangi bir sorun yaşanması durumunda, işletme teknik destek güvencesine sahiptir.

  • İşletme yazılımlarda yapılan herhangi bir değişiklik ve güncellemeye, en hızlı ve en hesaplı şekilde ulaşma imkanını elde eder.

  • Yazılım dokümantasyonlarına tamamen doğru ve eksiksiz biçimde ulaşılabilir.

  • En önemlisi, veri kaybı riski ortadan kalkar ve veri depolama alanları işletme ölçeğine göre şekillendirilebilir.

Oracle Lisans Danışmanlığı Hizmetleri

Oracle lisans danışmanlığı hizmeti, işletmeniz için alabileceğiniz en gerekli önlemlerin başında yer almaktadır. Lisanslı Oracle yazılımları satın alınırken ve işletme bilgisayarlarına entegre edilirken profesyonel destek alınması, uzun vadede oluşması muhtemel sıkıntıları engellemek için etkili bir yoldur. Oracle lisans danışmanlığı hizmeti kapsamında, işletmenin hangi lisanslara ihtiyacı olduğunun belirlenmesi ve belirlenen lisansların tümünün işletme adına temin edilmesi başlıca kazanımlar arasındadır. Forenda Bilişim Teknolojileri olarak, işletme adına alınan lisansların tümünü yakından takip ederek, lisans sürelerinin dolmaya yaklaştığı an önlem alınması ve çalışma süreçlerinin aksamaması için düzenli olarak lisansların yenilenmesi gibi işlemleri sizin adına gerçekleştirmekteyiz.

Oracle Lisans Danışmanlığı Hizmeti Nasıl Alınır?

Forenda Bilişim Teknolojileri olarak, alanında uzman deneyimli kadromuz ve sahip olduğumuz teknolojik altyapı sayesinde, gerekli tüm hizmetleri tercihinize göre dilerseniz yerinde veya uzaktan şekilde verebilmekteyiz. Saat dilimi fark etmeksizin 7/24 bize ulaşmak için tek yapmanız gereken forenda.com.tr adresini ziyaret ederek iletişim formunu doldurmaktan ibarettir. Ekibimiz Oracle lisans danışmanlığı ve daha birçok teknolojik çözümün sağlanmasında siz değerleri işletme sahiplerinin yanındadır. İşletmenize en uygun hizmetlerin tespit edilmesinde ve olası sorunlarınızın çözüme kavuşturulmasında, bakım ve destek çalışanlarımızı derhal tarafınıza yönlendirmekteyiz.