PostgreSQL Bakım ve Destek Hizmeti

PostgreSQL destek konusunda şirketimiz Forenda Bilişim Teknolojileri 7/24 hizmet vermektedir. Veritabanlarınızın sürekli olarak erişilebilir olması için uzaktan veya yerinde hizmetlerimiz bulunuyor. Sağlık taramaları yanında İleri Seviye Destek (ACS) hizmetimiz sayesinde de veritabanlarınızı proaktif olarak sürekli kontrol altında tutuyoruz.

PostgreSQL Bakım Destek

PostgreSQL hakkında genel bilgilere sitemizde yer vermiştik. Kısaca son zamanlarda oldukça popüler olan açık kaynak kodlu ilişkisel veritabanı yönetim sistemidir. Yüksek performans sağlaması, kararlı ve güvenilir olması yanında lisans ücretinin de olmaması postgreSQL’i, veritabanı yönetim sistemine ihtiyacı olanlar için uygun hale geliyor. Öğrenmesi ve kurması oldukça kolay olsa da postgreSQL bakım konusunda titizlik isteyen bir veritabanı yönetim sistemi olarak görülebilir.


Profesyonel PostgreSQL Bakım ve Destek Hizmetlerimiz

Birçok şirket günümüzde önemli uygulamalarını postgreSQL veritabanı ortamında kullanmaktadır. Hal böyle olunca veritabanlarının kesintiye uğraması çok büyük sorunlara neden olabiliyor. Forenda Bilişim olarak bu tür büyük sıkıntılar esnasında yanınızdayız! Veritabanı alanındaki tercübemizle verimli bir hizmeti alacağınızı garanti edebiliriz. İster postgreSQL’i tek başına kullanın ister diğer açık kaynak kodlu veritabanlarıyla birlikte hibrit bir şekilde kullanın, Forenda Bilişim her türlü talepleriniz konusunda bakım&destek hizmeti ile yanınızda olacaktır. Sunduğumuz destek&bakım hizmetlerini genel olarak aşağıdaki başlıklar altında toplayabiliriz:

PostgreSQL’e Geçiş

Sorunsuz bir veritabanı geçişi konusunda durumun karmaşıklığı ve mimari optimizasyonu konusunda ekibimiz oldukça güvenilir sonuçlar almanızı sağlayacak. Bu noktada başka veritabanlarına dayalı birçok üretim sistemini postgreSQL’e taşıdığımızı söyleyebiliriz.

Veritabanı Denetimi

PostgreSQL için veritabanınızın genel sorunlarını tespit edebilmek ve çözümler üretebilmek için ekiplerimiz bakım ve denetimler yaparlar. Sonrasında daha iyi performans elde edebilmeniz için size eylem planları sunabilir ve kıyaslama testleri gibi hizmetler sağlayabiliriz.

Veritabanınız için Uzaktan(Remote) DBA

Destek ekiplerimiz profesyonel bir şekilde sanki sizin takımınızın bir parçasıymış gibi hareket eder ve veritabanı üzerinde tüm taleplerinizi karşılamak amaçlı çalışmalar yapar. Ayrıca böyle bir hizmet yöntemi şirket açısından daha az maliyet anlamına da gelmektedir.

PostgreSQL için Yüksek Kullanılabilirlik

PostgreSQL kümelerini yönetme gibi konularda ya da HA ve hata toleransı gibi özel gereksinim durumlarında yardıma mı ihtiyacınız var? İşiniz açısından size yardımcı olacak yüksek performanslı sistemler için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Daha spesifik konular için daha ayrıntılı destek hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Uzmanlarımızla iletişime geçerek postgreSQL kaynaklı herhangi bir konuda destek alabilir ve veritabanı bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Sistemimiz hem zamandan tasarruf etmeniz hem de güvenli ve yazılımsal hatalardan uzak bir veritabanına sahip olmanız için çalışmaktadır. Yetkinliklerimiz sayfasında yardımcı olabileceğimiz diğer veritabanı çeşitlerine bakabilir ve İletişim sayfamızdan destek almak istediğiniz konularla alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda eğitim, danışmanlık, migration (göç), bakım ve destek hizmetleri sunmaktayız.