Tüm teknoloji ve altyapılarınız için 7/24 bakım ve destek hizmeti sunuyoruz! 

BAKIM VE DESTEK HİZMETLERİMİZ

Forenda olarak hangi teknolojiler için 7/24 bakım ve destek sunuyoruz? 

oracle

Oracle Bakım ve Destek

Oracle Gold Partner olan Forenda; Oracle Veritabanı konusunda kurulum, konfigürasyon, proaktif bakım, hata tespiti ve kök neden analizi, yedekleme ve yedekten kurtarma, disaster yönetimi vb. çözümler sağlamaktadır.

oracle exadata

Oracle Exadata Bakım & Destek

Exadata kurulum sertifikasına sahip olan Forenda; Kurulum, Konfigürasyon, First-Deployment, Re-imaging (yeniden kurulum), Exadata Software Patching & Upgrading, Performance Tuning hizmetlerinin yanı sıra Oracle Exadata Migration hizmeti de vermektedir.

oracle

Oracle EBS Bakım & Destek

Oracle EBS konusundaki uzman kadromuz ile Oracle EBS için ihtiyaç duyulan; kurulum, konfigürasyon, patching, ortam clone’lama gibi hizmetleri profesyonel olarak sunmaktayız.

 

postgresql

PostgreSQL Bakım ve Destek

PostgreSQL konusunda ihtiyaç duyulan tüm süreçlerde yanınızdayız. PostgreSQL bakım ve destek çözümümüz ile kesintisiz veritabanı rahatlığına erişin.

 

mssql

MSSQL Bakım ve Destek

Microsoft SQL Server konusunda; kurulum, konfigürasyon, Always-On, Log shipping, proaktif bakım ve destek hizmetimiz için bizimle iletişime geçin!

mqsql

MySQL Bakım ve Destek

Community, Oracle commercial, Innodb cluster, NDB cluster, MariaDB, Galera Cluster, Percona Xtradb Cluster; hangi dağıtımı kullanırsanız kullanın Forenda daima yanınızda!

mongodb

MongoDB Bakım ve Destek

İster community olsun, ister enterprise; MongoDB bakım ve destek çözümümüz ile minimum efor ve maksimum performans ile MongoDB kullanmaya başlayın.

 

cassandra

Cassandra Bakım ve Destek

İster community Apache Cassandra, ister DataStax dağıtımı; veri modelleme, kurulum, konfigürasyon, performance tuning, proaktif bakım ve destek hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin!

 

Couchbase

CouchBase Bakım ve Destek

CouchBase sistemleriniz için Forenda uzmanları tarafından 7/24 bakım ve destek hizmeti alabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin! 

Elasticsearch

ElasticSearch Bakım ve Destek

Elasticsearch konusunda; kurulum, konfigürasyon, proaktif bakım, veri modelleme hizmetlerine 7/24 ulaşmak için bizimle iletişime geçin!

FORENDA

BİZE ULAŞIN