Oracle Exadata Bakım ve Destek Hizmeti

Exadata, donanımının gücünden yararlanan, kritik, üretim düzeyinde OLTP veritabanı ve veri ambarı dağıtımları için tasarlanmış bir veritabanı donanımıdır. Ekiplerin teknolojiden yararlanarak verimliliklerini arttırmaları, zamandan tasarruf etmeleri ve en yüksek hizmet seviyelerine ulaşmaları için Oracle Exadata harika bir tercihtir.

Oracle Exadata ile yazılımınızı ve destek maliyetlerinizi azaltabilir, aynı zamanda çalışma süresini ve performans düzeylerini artırabilirsiniz. Oracle Exadata Hizmetlerimiz, ilk kavram kanıtından üretim öncesi hazırlık ve yönetilen hizmetlere kadar uzanır.

Bu nedenle ister Exadata'da yeni olun, ister Exadata'nızı yenilemek isteyin, Oracle Exadata bakım destek hizmeti için Forenda Bilişim Teknolojileri daima yanınızda! Periyodik sistem denetimi ve sürdürülebilir bir erişilebilirlik için profesyonel destek hizmetimizden hemen şimdi yararlanın! 

Neden Oracle Exadata Kullanmalısınız?

En son teknoloji BT çözümlerinin mimarı olan Oracle tarafından geliştirilen Exadata veritabanı, iş yüklerini çalıştırmak için kapsamlı avantajlar sağlayan harika tasarlanmış bir Oracle sistemidir. Oracle Exadata, kolay devreye almak ve mevcut en yüksek veritabanı performansını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kuruluşların ilgisini çeken ve merak konusu olan bu harika sistemi “Neden Kullanmalısınız?”


İşte Sebepler:

  • Oracle Exadata yazılımı kullanıcılarına kurulu bir şekilde ulaşır.
  • Birden fazla node veritabanı varlığından dolayı olası kesintiler ile veri kayıplarının önüne geçilir.
  • Veri depolama ihtiyaçlarına bağlı olarak sistem ölçeklendirilebilir.
  • Farklı ve rakip sistemlerle karşılaştırıldığında daha hızlı çalıştığı ve daha fazla depolama alanı sunabilme yeteneklerine sahiptir.
  • Geçmişe yönelik veri analizi yapılabilir.
  • Güvenilir istatistiksel raporları hızlı bir şekilde hazırlar.Forenda Oracle Exadata Bakım Destek Hizmetleri

Forenda Bilişim Teknolojileri, müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sürdürülen veritabanı odaklı çalışmalar, BT projelerinde başarıya ulaştırmayı hedefleyen, inovasyon ve çözüm odaklı bir hizmet çeşitliliği benimser. Firmamız, deneyimli kadromuz ve profesyonel hizmetlerimiz ile dikkat çekici işlerin yanı sıra, hız, esneklik ve sonuca yönelik BT süreçleri ile başarınızın devamını sağlar. Özellikle Oracle Exadata bakım destek hizmetleri kapsamında güvenli, esnek ve ekonomik veritabanı danışmanlığı yapan Forenda, sorunlarınız ve ihtiyaçlarınız için kalite ve yenilikçi bakış açısını nokta atışı çözümlerle birleştirir!

Oracle Exadata bakım destek hizmetleri sisteminiz kurulduktan sonra belirli aralıkla kontrol edilmeli ve erişilebilirliğe bakılmalıdır. Aksi halde şirketler, yaşanan kısa süreli kesintilerde önemli verilerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabilir. Fakat Forenda Bilişim Teknolojileri olarak bizi tercih ettiğinizde veritabanınızın performansını düzenli olarak takip edecek, verimlilik ve geleneksel yaklaşımlara kıyasla ihtiyacınız olan az maliyetli desteği gözünüz arkada kalmadan alabileceksiniz!

Oracle Exadata bakım destek hizmeti kapsamında; arıza tespiti, kurulum, versiyon yüklemeleri, depolama ihtiyaçları, danışmanlık, vb. konularda uzman ve profesyonel bir destek ekibine sahip olabilirsiniz. Ekibimiz, sizin için en uygun olası çözümleri sıralar ve ihtiyacınız olan sistemi kurar. Ancak elbette işimiz burada sonlanmıyor. Olası sorunlarınız için 7/24 bakım destek hizmeti garantisi sunmakta ve bakım destek için profesyonel ekibimizi hızla tarafınıza yönlendirmektedir.


Oracle Exadata Bakım Destek İçin Ne Yapmalısınız?

Oracle Exadata, çalışan verimliliğini artırır ve genel geçer yaklaşımlara kıyasla daha az maliyet ve karmaşıklıkla gelirlerin artmasına yardımcı olur. 100 kata kadar daha hızlı performans sayesinde verilere daha kolay erişim ve daha hızlı etkileşim kurulmasına olanak tanır.

BT çözümlerinde lider olan Forenda Bilişim Teknolojileri, Oracle Exadata bakım destek çözümleri için ihtiyacınız olan tüm yetkinliğe ve uzmanlığa sahiptir. 7/24 Destek garantisi, üst seviye destek ve profesyonel sertifikalı ekibimiz ile ihtiyacınız olan Oracle Bakım Destek hizmeti için tek yapmanız gereken iletişim sayfamızdaki adreslerimizden bize ulaşmak!

Böylece veritabanınızda oluşan sorunları ortadan kaldırmak için gereken bakım destek hizmeti talebinizi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz 7/24 sizlere yardımcı olacak, sorununuzun etkin ve hızlı çözümü için proaktif bir yaklaşımla hızlı bir aksiyon alabilecektir.